Jak po vývrtke

Kopaný výkrut

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
kopanyvykrut

Jeden z arabských ropných šejkov naliehavo potrebuje krvnú transfúziu. Krvná skupina šejka je veľmi zriedkavá a zistilo sa, že ju ma len jeden Žid. On súhlasil, urobili transfúziu, po ktorej arab daroval Židovi dom a auto. O rok neskôr rovnaký príbeh - naliehavo potrebná krv. Žid s radosťou daruje krv a arabský šejk mu daruje krabicu sušienok. Žid v úžase: - Ale posledný raz ste mi dali dom a auto! - Áno, ale to som nemal v sebe židovskú krv.

 
trtken
trtken | 21.1.2015 04:44

dobry vtip, len škoda, že je tam až do očí bijúci logický rozpor :D

po transfuzii daroval dom a auto > lebo to este nemal v sebe židovskú krv ?


salamoon
salamoon | 21.1.2015 11:24

tak vies, este mu nedotiekla do mozgu...


JG
JG | 21.1.2015 12:13

takze to logicky malo byt takto? Jeden z arabských ropných šejkov naliehavo potrebuje krvnú transfúziu. Krvná skupina šejka je veľmi zriedkavá a preto ako odmenu za transfúziu ponúkli dom a auto. Okamžite sa ozval jeden Žid. Arab súhlasil, urobili transfúziu, po ktorej arab daroval Židovi dom a auto. O rok neskôr rovnaký príbeh - naliehavo potrebná krv. Žid s radosťou daruje krv avšak arabský šejk mu daruje už iba krabicu sušienok. Žid v úžase: - Ale posledný raz ste mi dali dom a auto! - Áno, ale to som nemal v sebe židovskú krv.


Hovado
Hovado | 21.1.2015 17:20

Skor takto: Jeden z arabských ropných šejkov naliehavo potrebuje krvnú transfúziu. Krvná skupina šejka je veľmi zriedkavá a preto ako odmenu za transfúziu ponúkol dom a auto. Okamžite sa ozval jeden Žid. Arab súhlasil, urobili transfúziu, avšak arabský šejk mu daroval iba krabicu sušienok. Žid v úžase: - Ale veď ste mi sľúbili dom a auto! - Áno, ale to som ešte nemal v sebe židovskú krv.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader